Sezon ślubny  w pełni, a Ty zastanawiasz się co na siebie włożyć, żeby nie zaliczyć gafy? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Biel tylko dla Panny Młodej

Można się z tym zgadzać lub nie, ale biały kolor  w tym dniu zarezerwowany jest dla Panny Młodej. Po prostu nie wypada pokazać się tego dnia w białej sukience, a z pewnością nie w długiej. Nikt nie może robić konkurencji pannie młodej. Czasami zdarza się, że goście są proszeni o przyjście w bieli, jednak musi się to odbyć za ich wyraźną prośbą. Taka prośba może być powodem motywu przewodniego przyjęcia, co więcej biel przepięknie prezentuje się na zdjęciach.

Strój odpowiedni do okazji

Częsty błąd to zbyt wyzywający strój, jeśli Twoja sukienka jest zbyt krótka i wyzywająca z pewnością musisz przygotować dwie kreacje. Jedną do kościoła, drugą na przyjęcie weselne. Z szacunku dla miejsca i zebranych warto czasem trochę uspokoić swój wygląd i postawić na stonowane stroje. Sukienka tuż przed kolanem, koniecznie rajstopy, rajstopy na żylaki, jeśli masz takie problemy. Koniec końców to zdrowie i dobre samopoczucie jest najważniejsze. Za ciasna sukienka, sukienka czy zbyt wysokie obcasy, nie przysporzą Ci zainteresowania jakiego oczekujesz i klasy.

Naturalna fryzura

Zamiast tworzyć misterne koki i poświęcać swój cenny czas na długie wizyty u fryzjera, gdzie Twoje włosy będą poddane wielu wyniszczającym zabiegom postaw na naturalny look i odpowiednią pielęgnację. Naturalne, elastyczne włosy z pięknym połyskiem zawsze będą się lepiej prezentowały niż matowe loki, wyprostowane prostownicą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *